Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Kuba

Kuba ÇİTA 180-R GOLD

Kuba ÇİTA 180-R GOLD
Uzunluk
1875 mm
Genişlik
750 mm
Yükseklik
1020 mm
Soğutma
Hava
Motor Hacmi
189 CC
Beygir Gücü
13,07 Beygir

Kuba ÇİTA 180-R GOLD Resimleri

Kuba ÇİTA 180-R GOLD Yorumları

Kuba ÇİTA 180-R GOLD Misafir 15.02.2019
Nekadar ki bunlar
(9)
Cevap Yaz

Kuba ÇİTA 180-R GOLD Misafir 25.01.2019
Çok pahali biraz ucuz olsa iyi olur herkes allir
(5)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Kuba ÇİTA 180-R GOLD Hakkında Genel Bilgiler

Efsanede Yeni Dönem

Çita efsanesini yepyeni ve ilk olacak teknolojik dokunuşlarla yeni bir dönemin başlatıcısı yapan Çita 180-R Gold modelinin barındırdığı üstün özellikler, sizlere yepyeni bir klasik serüveni yaşatmaya hazır.

Sınıfının diğer modellerine göre çok daha üstün özelliklerin yanı sıra devrim niteliğindeki yenilikleriyle Çita efsanesi kaldığı yerden çok daha iddialı bir şekilde devam ediyor…189 CC ve 6 Vitesli

Çita 180-R Gold, 189 cc yeni teknoloji CGF alt motoruyla birlikte 6 vites teknolojiyi ilk defa bir klasik modelde sunmaktadır.

Ortaya koyduğu kontrol gücüyle sizi şaşırtacak ve bi o kadar rahat hissettirecek alt motoru ile yola çıktığınız her an güvende ve rahat olmanın mutluluğunu yaşarsınız.

72 tel jantı ve kendine özel kilometre göstergesi ile klasik motosiklet anlayışına modern dokunuşlar gerçekleştiren Çita 180-R Gold ile motosiklet yolculuğunuz hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Sportif ve Yenilikçi Tasarım

Klasik motosiklet kültürüne yepyeni ve oldukça sportif bir tasarım anlayışı kazandıran Çita 180-R Gold modeli, yakıt tankı başta olmak üzere taşıdığı tasarım öznelliğiyle oldukça dikkat çekici, şık ve spor bir hava kazanmaktadır.


 Kuba ÇİTA 180-R GOLD modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  ÇİTA 180-R GOLD  fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Kuba,  ÇİTA 180-R GOLD incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Kuba modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 


Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement