Kawasaki

Kawasaki Z900RS

Kawasaki Z900RS
Uzunluk
2100 mm
Genişlik
865 mm
Yükseklik
1150 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
948 CC
Beygir Gücü
111,00 Beygir

Kawasaki Z900RS Resimleri

Kawasaki Z900RS Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Kawasaki Z900RS Hakkında Genel Bilgiler

Ebedi Tasarım

Z1’den esinlenilmiş unsurlar ile modern işçilik arasında kusursuz bir karışım. Dikkat çekici detaylarla tamamlanan Z900 RS yüksek kalite  sonsuz bir tasarım görüntüsü sunuyor.

Çelik Jant ve Damla Tarzı Depo

Orjinal çelik jantlar klasik tel jant görüntüsü sağlıyor. Z1’i anımsatan göz yaşı damlası tarzı deposu Z900 RS tasarımın en önemli parçasıdır.

 Dijital Ekran ile Çift Analog Saat

Analog tarzı km ve devir saatini çok fonksiyonlu LCD ekranı tamamlıyor. Bu da nostajik görüntüsü ile modern işlevi arasında iyi bir denge kuruyor.

Radyal Montajlı Ön Frenler

300 mm fren disklerini 4 piston radyal montajlı monoblok kaliperler tutar. İşlenmiş monoblok kaliperler alümit kaplamadır ve üzerine lazer ile Kawasaki logosu oyulmuştur.

Egzoz Sesi

Kawasaki 4 sıralı motorları egzozlarının muhteşem ses çıkışı ile bilinir, Kawasaki bu defa bu modele uygun ideal sesi bulmak için büyük bir araştırmaya girdi. Binicinin tepkisini ortaya çıkaracak şekilde ayarlanan egzoz sesi, binicinin motorun ilk çalıştığında, rölantide çalışması sürüsince ve düşük hız sürüşlerinde derin egzoz sesininin keyfini çıkarabilmesine odaklanılarak ayarlandı.

ABS

Frenleme sırasında frenlerin kilitlenmesini ve kaymasını önleyerek sabit fren performansı sağlar.

Kaydırmalı Debriyaj

Yarış teknolojisine dayanarak, Yardımcı kaydırmalı debriyaj bir geri tork sınırlayıcı ve hafif bir debriyaj kolu çekme sağlayan self-servo mekanizması görevini yapar.

Çift Gaz Kelebekleri

Kelebekler ikinci beyin kullanımında kolaylık sağlıyor ve güç artışı konusunda büyük önem taşıyor.

Motor ve Egzoz

Naked tarz bir motosiklet için motor önemli bir tasarım öğesidir. Bu motor da basit ve düzgün tasarımı ile Z900 RS’in görüntüsüne önem katıyor.

Egzoz sistemi tasarlanırken 20’den fazla farklı seçenek düşünüldü. Bir tanesi 4 sıralı motoru vurguluyordu.

Lambalar

Arka kuyruğun kıvrımlı tasarımında Z1’in ördek gagası kuyruk grenajı tasarımından esinlenildi.

Nostaji ve modern tasarımların karışımı olan büyük 170mm LED far muhteşem bir gece görüşü için parlak ve beyaz ışık sağlar.

4 Sıralı Güçlü Motor

Z900 RS de Z1 gibi mükemmel bir güç dağılımı ve kontrol kolaylığı sağlayan 948 cc sınıfı 4 silindir bir motora sahiptir. Orta-düşük devire uyumludur.

Ergo-Fit

Kullanıcı rahatlığı ve kontrolü için asıl gereken tam uyumdur. Fakat uyum kullanıcının fiziksel özelliklerine ve kullanım sitiline göre değişir.

ERGO-FIT, kullanıcıların ideal sürüş pozisyonlarını bulmak için tasarlanan bir interface sistemidir.

Birçok şasi arayüz noktalarının (direksiyon, basamaklar, sele vb) değişebilir parça ve pozisyon ayarı yapılabilen parça kombinasyonu ile ayarı değiştirilebilir.

*Ayarlanabilir parçalar ve parçaların ayar seçenekleri modellere göre değişir.

Kawasaki Z900RS modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  Z900RS fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Kawasaki, Z900RS incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Kawasaki modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

 

 


Hemen Sana Özel Teklif Al
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle