Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Kawasaki

Kawasaki Versys-X 300

Kawasaki Versys-X 300
Uzunluk
2170 mm
Genişlik
860 mm
Yükseklik
1390 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
296 CC
Beygir Gücü
40,00 Beygir

Kawasaki Versys-X 300 Resimleri

Kawasaki Versys-X 300 Yorumları

Kawasaki Versys-X 300 Misafir 9.07.2018
Üst vergi diliminde yer aldığı için çok pahalı. Bu kadar para 300 cc bi motora verilir mi diye insan bi düşünüyor.
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Kawasaki Versys-X 300 Hakkında Genel Bilgiler

Güçlü paralel çift silindir motor

Verimli şekilde ayarlanan paralel çift silindir 296 cm3 motor düşük ve orta devirlerde yumuşak tork ve yüksek devirlerde güçlü ivmelenme sağlıyor.

Uzun yol için tasarlanan süspansiyon

Uzun yol için tasarlanan süspansiyonu Versys X’in bir çok farklı sürüş durumunda heyecan vermesini sağlıyor. Bozuk asfaltsız yollarla bile başetmek için tasarlandı.

Yüksek gövde & Maceracı tasarım

Versys-X 300’ün yüksek hacimli gövdesi ve maceracı tasarımı ona, çok daha büyük bir motorun heybetli görünümünü verir. Cadde tarzı Versys modellerinin aksine Versys-X’in sağlam tasarımı off road kullanımı için yabancı durmuyor.

Dik duruş pozisyonu

Versys-X’in dik oturuş pozisyonu ve geniş gidionu, uzun yol sürüşlerinde yüksek kontrol kabiliyeti ve rahatlık sağlıyor.

Dayanıklı yan çantalar (Aksesuar)

Her biri 17 litre ve 3 kg kapasiteye sahip. Takılıp çıkarılabilir çantalar su geçirmez ve üstten açılır kapaklara sahip.

 Sis farı (Aksesuar)

84 mm lensli PIAA marka LED sis farları gece görüşünü yükseltir.  Sis farları koruma demirinin üzerine bağlanıyor.

Çok amaçlı şık gösterge paneli

Şık  gösterge paneli tasarımı, bir tarafı uyarı lambaları ile kaplı kocaman bir analog devir saati ve diğer tarafı vites göstergesi ve çok amaçlı LCD ekranından oluşur. Olağanüstü kolaylığının yanı sıra gösterge paneli büyük hacimdeki modellerle eşit kalitededir.

Yardımcı ve kaydırmalı debriyaj

Debriyaj sıkmayı hafifleten ve  kolay kontrol sağlayan yardımcı ve kaydırmalı debriyaj özellikle sele üstünde uzun vakit geçirenler için stressiz ve rahat sürüşü büyük katkı sağlar.

ABS

Frenleme sırasında frenlerin kilitlenmesini ve kaymasını önleyerek sabit fren performansı sağlar.

Çift gaz kelebekleri

Güç artışı ve ikinci beyin kontrolü gaz kelebeklerinin kullanım bakımından büyük kolaylık sunuyor.

Dayanıklı şasi gövdesi

Tamamen yeni oldukça sert şasi dışardan gelen darbelerle başedebilmek için tasarlandı. Versys X’in asfaltsız yol tutuşuna katkı sağlıyor. Sağlam şasi aynı zamanda yolcunuza ve bagajınıza destek sağlıyor, Versys X’i  yetenekli bir yol arkadaşı yapıyor.

Çok amaçlı lastikler ile19’/17’ jantlar

Versys-X off-road kullanımı için tasarlanmış olmamasına rağmen 19 "ön ve 17" arka jantları, asfaltsız yollarda Versys-X’e  daha büyük cadde motoru abilerinde olandan daha fazla kapasite sağlar.

Kawasaki Versys-X 300 modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  Versys-X 300 fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Kawasaki, Versys-X 300 incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Kawasaki modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

 

 


Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle