Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Kawasaki

Kawasaki Versys-X 300

Kawasaki Versys-X 300
Uzunluk
2170 mm
Genişlik
860 mm
Yükseklik
1390 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
296 CC
Beygir Gücü
40,00 Beygir

Kawasaki Versys-X 300 Resimleri

Kawasaki Versys-X 300 Yorumları

Kawasaki Versys-X 300 Misafir 9.07.2018
Üst vergi diliminde yer aldığı için çok pahalı. Bu kadar para 300 cc bi motora verilir mi diye insan bi düşünüyor.
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Kawasaki Versys-X 300 Hakkında Genel Bilgiler

Güçlü paralel çift silindir motor

Verimli şekilde ayarlanan paralel çift silindir 296 cm3 motor düşük ve orta devirlerde yumuşak tork ve yüksek devirlerde güçlü ivmelenme sağlıyor.

Uzun yol için tasarlanan süspansiyon

Uzun yol için tasarlanan süspansiyonu Versys X’in bir çok farklı sürüş durumunda heyecan vermesini sağlıyor. Bozuk asfaltsız yollarla bile başetmek için tasarlandı.

Yüksek gövde & Maceracı tasarım

Versys-X 300’ün yüksek hacimli gövdesi ve maceracı tasarımı ona, çok daha büyük bir motorun heybetli görünümünü verir. Cadde tarzı Versys modellerinin aksine Versys-X’in sağlam tasarımı off road kullanımı için yabancı durmuyor.

Dik duruş pozisyonu

Versys-X’in dik oturuş pozisyonu ve geniş gidionu, uzun yol sürüşlerinde yüksek kontrol kabiliyeti ve rahatlık sağlıyor.

Dayanıklı yan çantalar (Aksesuar)

Her biri 17 litre ve 3 kg kapasiteye sahip. Takılıp çıkarılabilir çantalar su geçirmez ve üstten açılır kapaklara sahip.

 Sis farı (Aksesuar)

84 mm lensli PIAA marka LED sis farları gece görüşünü yükseltir.  Sis farları koruma demirinin üzerine bağlanıyor.

Çok amaçlı şık gösterge paneli

Şık  gösterge paneli tasarımı, bir tarafı uyarı lambaları ile kaplı kocaman bir analog devir saati ve diğer tarafı vites göstergesi ve çok amaçlı LCD ekranından oluşur. Olağanüstü kolaylığının yanı sıra gösterge paneli büyük hacimdeki modellerle eşit kalitededir.

Yardımcı ve kaydırmalı debriyaj

Debriyaj sıkmayı hafifleten ve  kolay kontrol sağlayan yardımcı ve kaydırmalı debriyaj özellikle sele üstünde uzun vakit geçirenler için stressiz ve rahat sürüşü büyük katkı sağlar.

ABS

Frenleme sırasında frenlerin kilitlenmesini ve kaymasını önleyerek sabit fren performansı sağlar.

Çift gaz kelebekleri

Güç artışı ve ikinci beyin kontrolü gaz kelebeklerinin kullanım bakımından büyük kolaylık sunuyor.

Dayanıklı şasi gövdesi

Tamamen yeni oldukça sert şasi dışardan gelen darbelerle başedebilmek için tasarlandı. Versys X’in asfaltsız yol tutuşuna katkı sağlıyor. Sağlam şasi aynı zamanda yolcunuza ve bagajınıza destek sağlıyor, Versys X’i  yetenekli bir yol arkadaşı yapıyor.

Çok amaçlı lastikler ile19’/17’ jantlar

Versys-X off-road kullanımı için tasarlanmış olmamasına rağmen 19 "ön ve 17" arka jantları, asfaltsız yollarda Versys-X’e  daha büyük cadde motoru abilerinde olandan daha fazla kapasite sağlar.

Kawasaki Versys-X 300 modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  Versys-X 300 fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Kawasaki, Versys-X 300 incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Kawasaki modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

 

 


Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement