Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Kawasaki

Kawasaki Versys 650 Special Edition

Kawasaki Versys 650 Special Edition
Uzunluk
2165 mm
Genişlik
840 mm
Yükseklik
1400 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
649 CC
Beygir Gücü
69,00 Beygir

Kawasaki Versys 650 Special Edition Resimleri

Kawasaki Versys 650 Special Edition Yorumları

Versys'lerin alt devirleri biraz ölü diyorlar ama haricinde bi sorun çıkarmaz.
(1)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Kawasaki Versys 650 Special Edition Hakkında Genel Bilgiler

Keskin ve sportif tasarım

Tamamen değişen tasarım paketi , ön cam, aerodinamik ve hava akımı yönetimi karışımından oluşuyor. Yeni çift far dizaynı keskin Kawasaki görünümüne katkı sağlıyor.

17’’ Jantlar

17 " lik ön  ve arka jantlar hızlı, sportif kullanıma katkıda bulunuyor ve çok çeşitli sport lastiklerle uyum sağlıyor. Güçlü tekerlekler yüksek yük kapasitesine katkı sağlıyor.

 İnce dik sürüş pozisyonu

Uyumlu motor ve ince şasi, diz ve ayaklarda dar olan bir tasarım sağlar. Yeniden konumlandırılmış ayaklıklar daha rahat bir pozisyon sunar, kullanıcıların motosiklet üzerinde daha uzun süre geçirmesini sağlar.

Azalan vibrasyon

Motorun ön takozunun lastik takozla değişmesi direksiyonda, selede ve benzin deposundaki  vibrasyonun önemli derecede azalmasını ve sağlıyor, rahartlığı artırıyor. Aynalar da daha rahat izlenebiliyor.

Temiz montaj yan çanta sistemi

Yan çanta aksesuarı için değişen montaj sistemi motosiklete daha bütünleşmiş bir görünüm veriyor ve çantalar kaldırıldığında motosikletin arkasında keskin bir görünüm sağlıyor. (Aksesuar olarak mevcut)

Motor altı egzost tüpü

Motorun altına yerleştirilen egzost tüpü ağırlığı merkezileştirmeye yardımcı olur, sele altında boş yer sağlar ve ısıyı kullanıcıdan ve yolcudan uzak tutar.

Yüksek kalite şasi

Versys 650’nin şık şasisinin en öneli özelliği ince ve hafif şasinin kullanımına olanak sağlayan kompakt paralel çift motorudur. İleriye doğru bulunan koltuk pozisyonu ve motor altındaki egzost ile, bu motor-şasi kombinasyonu oldukça merkezileşmiş bir kitle dağıtımı sağlar.

649 cm3 Su soğutmalı 4 Zamanlı paralel çift silindir

649 cm3 paralel twin motor ayarları, güç hissi ve hızlı devir dengeli gaz tepkisi sağlamaya odaklıdır. Günlük şürüş performansını en uygun hale getirmek için, düşük-orta devir torkunu en üst düzeye çıkarmak için özen gösterilmiştir. Kullanıcılar gaz açarken, dakikalık gaz ayarlamaları yaparken yüksek seviye kontrolün ve alt devir aralıklarında memnuniyet verici hızlanma sağlayan güçlü motor karekterinin farkına varacaklar.

Yük kapasitesi

Güçlendirilmiş arka şasi ve güçlü tekerlekler yük miktarını artırıyor ve kullanıcıların daha fazla taşımasına imkan sağlıyor. Güçlendirilmiş arka şasi aynı zamanda arka çanta ve yan çantaların birlikte kullanılabilmesini sağlıyor.

Çift gaz kelebekleri

Güç artışı ve ikinci beyin kontrolü gaz kelebeklerinin kullanım bakımından büyük kolaylık sunuyor.

Ters ön çatal

Gergin yaylarla ø41 mm ön çatal, motosikletin ön-arka ağırlık aktarımı için aktif kontrolünün en büyük unsurudur. Her tüp için ayrılmış fonksiyonları tüm ayarlayıcıların kolay ayarlama için çatalın üstünde olmasını sağlar. Ayarlar hem hafif yol tutuşu hem de sürüş konforuna katkıda bulunur.


Kawasaki Versys 650 Special Edition modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  Versys 650 Special Edition  fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Kawasaki, Versys Versys 650 Special Edition incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Kawasaki modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

 

 

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement