Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Kawasaki

Kawasaki Versys 1000

Kawasaki Versys 1000
Uzunluk
2240 mm
Genişlik
895 mm
Yükseklik
1400 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
1043 CC
Beygir Gücü
120,00 Beygir

Kawasaki Versys 1000 Resimleri

Kawasaki Versys 1000 Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Kawasaki Versys 1000 Hakkında Genel Bilgiler

Keskin ve sportif tasarım

Tamamen değişen tasarım paketi , ön cam, aerodinamik ve hava akımı yönetimi karışımından oluşuyor. Yeni çift far dizaynı keskin Kawasaki görünümüne katkı sağlıyor.

Orta sehpa

Standart orta sehpa bakım işlerini kolaylaştırır.

 Çift kızaklı alüminyum şasi

Şasinin hafifliği ve yüksek dayanıklılığı sabit ve keskin tutuşuna katkı sağlıyor. Motorun üst kısmına monte edilen yeni lastik takozlar vibrasyonun azalmasını ve dengeyi sağlıyor.

Sportif 17’’ Jantlar

Hafif 17’’ ön ve arka jantlar hızlı ve sportif kullanımına katkı sağlıyor. Yeni lastikler gelişmiş yol spor performansına katkıda bulunur.

47L Arka çanta aksesuarı

Arka çanta aksesuarı kullanılabilir. Çanta 5kg ve 47 litre hacim için değerlendirilmiştir. İki tane kaskı sığdıracak kadar büyüktür. (Aksesuar olarak mevcut)

Temiz montaj yan çanta sistemi

Yan çanta aksesuarı için değişen montaj sistemi motosiklete daha bütünleşmiş bir görünüm veriyor ve çantalar kaldırıldığında motosikletin arkasında keskin bir görünüm sağlıyor. (Aksesuar olarak mevcut)

Önemli ölçüde yük kapasitesi

Sağlam kafes tarzı arka şasi, Versys 1000’in yük kapasitesinin en önemli unsurdur, sürücü yan çantaları, arka çanta ya da ikisini birlikte kullanabilir.

Gergin arka amortisör yayı

Gergin arka amortisör yayı, daha fazla denge ve kolay hareket sağlar. Gergin yay aynı zamanda Versys1000’in artan ağırlığına uygundur. Uzaktan önyükleme ayarlayıcısı demek, iki kişilik sürüş ya da bagaj için çabucak ve kolayca değişiklikler yapılabileceği demektir. Arka amortisör geri tepme için de ayarlanabilir.

Geniş yakıt deposu

Motor ve şanzıman ayarları ile bir depo  400km (hesaplanan) mesafe  olabilir. 21 litre kapasite uzun mesafe sürüş sağlar. (Mesafe sürüş şartları ve hızına göre değişebilr.)

Göstergeler

Çok yönlü gösterge panelinde analog tarzı takometre ve LCD ekranda hız göstergesi, yakıt göstergesi, odometre, saat, çift tripmetre, mevcut ve ortalama yakıt tüketimi, kalan mesafe ve hava sıcaklığı göstergeleri bulunur. Değişen gösterge yüzeyi sportif görünümüne katkı sağlıyor.

Yatay arka bağlantılı arka süspansiyon

Yatay arka bağlantılı arka süspansiyonu arka amortisörü yatay olarak düzenler, alanın verimli kullanılmasına ve  merkezileşmeye büyük katkı sağlar

KTRC 3 mod (Kawasaki traction control)

3 mod Kawasaki traction kontrol Kawasaki’nin en gelimiş çekiş kontrol sistemidir, sport sürüşünden touringe çeşitli sürüş durumlarına uygun mod seçenekleri sunuyor.

Çift gaz kelebekleri

Güç artışı ve ikinci beyin kontrolü gaz kelebeklerinin kullanım bakımından büyük kolaylık sunuyor.


Kawasaki Versys 1000 modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  Versys 1000 fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Kawasaki, Versys 1000 incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Kawasaki modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

 

 

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement