Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Honda

Honda GL1800 Gold Wing

Honda GL1800 Gold Wing
Uzunluk
2575 mm
Genişlik
925 mm
Yükseklik
1430 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
1833 CC
Beygir Gücü
118,30 Beygir

Honda GL1800 Gold Wing Resimleri

Honda GL1800 Gold Wing Yorumları

Honda GL1800 Gold Wing Misafir 12.01.2019
Anlatmaya gerek yok Hayat onda.Bugün değil ama bi gün bincem
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Honda GL1800 Gold Wing Hakkında Genel Bilgiler

Dünyanın en lüks motosikleti GL1800 Gold Wing, 2018 yılında yeni şasi, motor ve süspansiyon sistemiyle birlikte tamamen yenilenmiş bir tasarımla karşınıza çıkıyor.

 

Konfor, teknoloji ve inovasyon açısından mükemmel özellikler barındıran, 4 sürüş modlu Elektrik Kontrollü Gaz Kolu (TBW), 7 vitesli Çift Kavramalı Şanzıman (DCT), Honda Seçilebilir Tork Kontrol Sistemi (HSTC), tamamen yenilenmiş motoru ve yeniden tasarlanmış ön süspansiyon ile birleştirilmiş şasi ile yeni Honda Gold Wing sürüş keyfini yepyeni bir seviyeye taşıyor.

 

Honda'nın amiral gemisi niteliğinde olan, bünyesinde en yeni teknolojileri barındıran, yeni GL1800 Gold Wing, ister şehir trafiğinde ister kıtalararası gezintilerde olun, konforu ve lüksü en üst düzeye taşımaya devam ediyor.

 

Lüks karakteri korunup, daha da gösterişli bir makine haline gelen motosiklet, sınıf atlamış saf sürüş keyfi vaadiyle birlikte, özgürlük duygusunu yeniden tanımlamaya hazır.

 

Yenilenen Gold Wing ile dingin hatların yerini daha agresif ve atletik bir ruh alırken, geleneksel olarak sahip olduğu klasına uygun işçilik ve malzemeden de ödün vermeden touring segmentine imzasını atıyor.

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement