Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Honda

Honda CBR 1000RR Fireblade SP

Honda CBR 1000RR Fireblade SP
Uzunluk
2065 mm
Genişlik
720 mm
Yükseklik
1125 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
1000 CC
Beygir Gücü
191,00 Beygir

Honda CBR 1000RR Fireblade SP Resimleri

Honda CBR 1000RR Fireblade SP Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Honda CBR 1000RR Fireblade SP Hakkında Genel Bilgiler

Honda CBR 1000RR Fireblade SP modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  CBR 1000RR Fireblade SP fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Honda, CBR 1000RR Fireblade SP incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Honda modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

Fireblade SP’nin gövdesi agresif, işlevsel bir minimalizmi ön plana çıkarır. Motosiklet, standart olarak yerleştirilen tek sele ünitesiyle daha ince ve çok daha kompakttır. Tüm aydınlatmalar LED’dir ve kırmızı zemin üstünde büyüleyici üç renkli boyası Honda’nın yarış motosikleti tarihini anımsatır.

 

Fireblade SP, ön ve arka kısımda Öhlins S-EC süspansiyon ile donatılan ilk Honda motosikletidir.

 

Minimal ve dinamik kelimeleri, Fireblade SP’nin yeni tarzını en iyi tarif eden kelimelerdir. Tasarım ekibi motosikleti yaratırken kompakt oranlar kullanarak üst ve orta grenaj yüzeylerinin boyutunu mümkün olduğunca düşürme yoluna gitti. Öne doğru eğimli karakter hatları, mekanik işlevsellik, detay ve kaplama kalitesine odaklanarak agresif bir tavır kazandırılmış oldu.

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement