Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Ducati

Ducati MONSTER 797

Ducati MONSTER 797
Uzunluk
Genişlik
Yükseklik
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
803 CC
Beygir Gücü
54,00 Beygir

Ducati MONSTER 797 Resimleri

Ducati MONSTER 797 Yorumları

Ducati MONSTER 797 Misafir 28.07.2018
keşke biraz daha ucuz olsaydı
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Ducati MONSTER 797 Hakkında Genel Bilgiler

Hadi eğlenelim!

Ducati dünyasına giriş bileti! Monster 797, Ducati Dünyası’nın değerlerini, stilini ve inceliğini tüm performansıyla sunuyor. Sportif ve kendine has, aynı zamanda sürmesi çok kolay! Asla korkutucu olmayan gücünü eğlenceli anlar yaşamak için kullanabilirsiniz! Üstelik çok yönlülüğü onu günlük sürüşlerinizde vazgeçilmez kılacak.

Monster 797’yi üç farklı renkte bulabilirsiniz. Kırmızı jantlar ve şase ile Star White Silk, siyah şase ve jantlarla klasik Ducati Red ve simsiyah görünümüyle Dark Stealth

Ducati Monster 797’yi aynı zamanda yolcu koltuğu kapağı ve rüzgarlık ile birlikte sunulan Plus versiyonuyla da satın alabilirsiniz.


Ducati MONSTER 797 modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  MONSTER 797 fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Ducati, MONSTER 797 incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Ducati  modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement