Sıfıraraçal.com
BMW

BMW S 1000 RR

BMW S 1000 RR
Uzunluk
2050 mm
Genişlik
826 mm
Yükseklik
1140 mm
Soğutma
Basınçlı hava
Motor Hacmi
999 CC
Beygir Gücü
13,50 Beygir

BMW S 1000 RR Resimleri

BMW S 1000 RR Yorumları

BMW S 1000 RR Misafir 5.06.2019
Kaç tl?
(1)
Cevap Yaz

BMW S 1000 RR Misafir 30.07.2018
Bu kasada üzerine tanımam.
(2)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

BMW S 1000 RR Hakkında Genel Bilgiler

Superbike modelleri arasında bir simge.

BMW S 1000 RR ilk başından itibaren spor superbike kategorisinde bir devrim yarattı. Bundan sonra da gelişimini sürdüren modelin denenen ve test edilen konsepti daha da geliştirilerek en yeni teknolojilerle donatıldı. Bu gelişmelerle beraber, RR etkileyici gücü ve performansı açısından bugün bile çığır açan bir motosiklet olmayı sürdürdü. 
S 1000 RR şimdi daha üstün sürüş dinamikleri ve yol güvenliği için standart olarak DTC Dinamik Çekiş Kontrolü özelliğiyle birlikte sunuluyor. Böylece S 1000 RR ister yolda ister yarış pistinde olsun, spor motosikletler arasında safkan olma özelliğini koruyor. Yenilikçi teknolojisi performansını her zamankinden daha yoğun ve hızlı şekilde deneyimlemenize izin veriyor.

Bir şampiyon, yüksek performanslı bir sporcu ya da bir savaşçı.

RR superbike motosikletlerin en gelişmişidir ve bu tasarımına da yansır. Farklı ayrık yüzü ve asimetrik farlarıyla anında tanınır. Keskin çizgileri son derece net bir görünüm sağlarken, konturlar ve şekiller birbirini tamamlar. Düz yollara ve virajlara duyduğu aşk ve yüksek performansa düşkün yapısı kendini hemen belli eder. RR hız tutkunuzu sizinle paylaşır. 
S 1000 RR üç renk versiyonuyla sunulmaktadır. Metalik Siyah ile birlikte metalik Granit Grisi nefesleri kesen bir görünüm yaratmak üzere büyük şehrin karanlıklarını yakalar. Beyaz renk ile birlikte Yarış Kırmızısı, kırmızı jant şeridiyle motosikletin dinamik performansını vurgular. Metalik Lupin Mavisi ve Yarış Kırmızısı ile Beyaz renk tonları yarış sporlarına ait olduğunun ve BMW motor sporları ailesindeki yerinin görsel bir ifadesini oluşturur.

Başarılı rakamlar, güçlü performans.

S 1000 RR’nin sıvı soğutmalı sıralı dört silindirli motoru 13.500 dev/dk'da 199bg (146kW) güç ve 10.500 dev/dk'da 113 Nm tork üretme kapasitesine sahiptir. Etkileyici istatistikler sürücülerin nabzını hızlandırır. Bu seviyede bir performansta bile standart DTC Dinamik Çekiş Kontrolü çok daha fazla güvenlik sunar.
Aynı derecede etkileyici bir özellik de, bu seviyede bir performansı zahmetsiz bir şekilde elde etmesine rağmen S 1000 RR'nin EU4 standartlarıyla uyumlu olmasıdır. 
Çok sayıda detay S 1000 RR'nin performansını çok daha yoğun bir biçimde deneyimlemenizi sağlar ve her türlü trafik durumunda daha iyi bir genel görüşü korur. "Rain", "Sport" ve "Race" olmak üzere üç sürüş modu elektrikli gaz, ABS ve ASC'nin değişen koşullar altında bile ideal koordinasyonunu sağlar. İkisi de artık standart olarak sunulan DTC Dinamik Çekiş Kontrolü ve ABS, çok daha üstün bir güvenliği de beraberinde getirir. Elektrikli gaz motosikletin etkileyici gücünün daha hassas ve doğrudan şekilde dağıtılmasını sağlar. Yüksek çözünürlüğü sayesinde ön konsol yol hızı ve motor devrinin yanı sıra seçilen ayarların net bir görünümünü sunar. Bu sayede RR'nin performansı ve kullandığınız ayarların ideal bir genel görünümünü elde edersiniz.

En ince detayına kadar performans ve mükemmellik.

Opsiyonel Pro Sürüş Modlarında yer alan "Slick" ve "User Mode" gibi iki bağımsız modun yanı sıra yatık konum sensörüne sahip ABS Pro gibi özelliklerle motosikleti daha fazla geliştirmek de mümkündür. En üst seviyede performans aralığında bile RR bir dizi konfor seçeneğiyle birlikte sunulur. Opsiyonel Pro Vites Değiştirme Asistanı, daha iyi bir itiş gücü için debriyajı ya da gaz elciğini kullanmadan vites yükseltmenizi ya da düşürmenizi mümkün kılar. Kalkış Kontrolü ve Pit Şeridi Sınırlayıcı da doğrudan motor yarışlarından alınan özelliklerdir.

S 1000 RR hem yollar hem de pistler için en üst seviye bir spor superbike olmaya devam ediyor.

BMW S 1000 RR modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  S 1000 RR  fiyatı ile de ön plana çıkıyor. BMW, S 1000 RR incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm BMW modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

 

 

Hemen Sana Özel Teklif Al
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle