Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
BMW

BMW S 1000 RR

BMW S 1000 RR
Uzunluk
2050 mm
Genişlik
826 mm
Yükseklik
1140 mm
Soğutma
Basınçlı hava
Motor Hacmi
999 CC
Beygir Gücü
13,50 Beygir

BMW S 1000 RR Resimleri

BMW S 1000 RR Yorumları

BMW S 1000 RR Misafir 5.06.2019
Kaç tl?
(1)
Cevap Yaz

BMW S 1000 RR Misafir 30.07.2018
Bu kasada üzerine tanımam.
(2)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

BMW S 1000 RR Hakkında Genel Bilgiler

Superbike modelleri arasında bir simge.

BMW S 1000 RR ilk başından itibaren spor superbike kategorisinde bir devrim yarattı. Bundan sonra da gelişimini sürdüren modelin denenen ve test edilen konsepti daha da geliştirilerek en yeni teknolojilerle donatıldı. Bu gelişmelerle beraber, RR etkileyici gücü ve performansı açısından bugün bile çığır açan bir motosiklet olmayı sürdürdü. 
S 1000 RR şimdi daha üstün sürüş dinamikleri ve yol güvenliği için standart olarak DTC Dinamik Çekiş Kontrolü özelliğiyle birlikte sunuluyor. Böylece S 1000 RR ister yolda ister yarış pistinde olsun, spor motosikletler arasında safkan olma özelliğini koruyor. Yenilikçi teknolojisi performansını her zamankinden daha yoğun ve hızlı şekilde deneyimlemenize izin veriyor.

Bir şampiyon, yüksek performanslı bir sporcu ya da bir savaşçı.

RR superbike motosikletlerin en gelişmişidir ve bu tasarımına da yansır. Farklı ayrık yüzü ve asimetrik farlarıyla anında tanınır. Keskin çizgileri son derece net bir görünüm sağlarken, konturlar ve şekiller birbirini tamamlar. Düz yollara ve virajlara duyduğu aşk ve yüksek performansa düşkün yapısı kendini hemen belli eder. RR hız tutkunuzu sizinle paylaşır. 
S 1000 RR üç renk versiyonuyla sunulmaktadır. Metalik Siyah ile birlikte metalik Granit Grisi nefesleri kesen bir görünüm yaratmak üzere büyük şehrin karanlıklarını yakalar. Beyaz renk ile birlikte Yarış Kırmızısı, kırmızı jant şeridiyle motosikletin dinamik performansını vurgular. Metalik Lupin Mavisi ve Yarış Kırmızısı ile Beyaz renk tonları yarış sporlarına ait olduğunun ve BMW motor sporları ailesindeki yerinin görsel bir ifadesini oluşturur.

Başarılı rakamlar, güçlü performans.

S 1000 RR’nin sıvı soğutmalı sıralı dört silindirli motoru 13.500 dev/dk'da 199bg (146kW) güç ve 10.500 dev/dk'da 113 Nm tork üretme kapasitesine sahiptir. Etkileyici istatistikler sürücülerin nabzını hızlandırır. Bu seviyede bir performansta bile standart DTC Dinamik Çekiş Kontrolü çok daha fazla güvenlik sunar.
Aynı derecede etkileyici bir özellik de, bu seviyede bir performansı zahmetsiz bir şekilde elde etmesine rağmen S 1000 RR'nin EU4 standartlarıyla uyumlu olmasıdır. 
Çok sayıda detay S 1000 RR'nin performansını çok daha yoğun bir biçimde deneyimlemenizi sağlar ve her türlü trafik durumunda daha iyi bir genel görüşü korur. "Rain", "Sport" ve "Race" olmak üzere üç sürüş modu elektrikli gaz, ABS ve ASC'nin değişen koşullar altında bile ideal koordinasyonunu sağlar. İkisi de artık standart olarak sunulan DTC Dinamik Çekiş Kontrolü ve ABS, çok daha üstün bir güvenliği de beraberinde getirir. Elektrikli gaz motosikletin etkileyici gücünün daha hassas ve doğrudan şekilde dağıtılmasını sağlar. Yüksek çözünürlüğü sayesinde ön konsol yol hızı ve motor devrinin yanı sıra seçilen ayarların net bir görünümünü sunar. Bu sayede RR'nin performansı ve kullandığınız ayarların ideal bir genel görünümünü elde edersiniz.

En ince detayına kadar performans ve mükemmellik.

Opsiyonel Pro Sürüş Modlarında yer alan "Slick" ve "User Mode" gibi iki bağımsız modun yanı sıra yatık konum sensörüne sahip ABS Pro gibi özelliklerle motosikleti daha fazla geliştirmek de mümkündür. En üst seviyede performans aralığında bile RR bir dizi konfor seçeneğiyle birlikte sunulur. Opsiyonel Pro Vites Değiştirme Asistanı, daha iyi bir itiş gücü için debriyajı ya da gaz elciğini kullanmadan vites yükseltmenizi ya da düşürmenizi mümkün kılar. Kalkış Kontrolü ve Pit Şeridi Sınırlayıcı da doğrudan motor yarışlarından alınan özelliklerdir.

S 1000 RR hem yollar hem de pistler için en üst seviye bir spor superbike olmaya devam ediyor.

BMW S 1000 RR modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  S 1000 RR  fiyatı ile de ön plana çıkıyor. BMW, S 1000 RR incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm BMW modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

 

 

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement