Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
BMW

BMW R 1200 GS Adventure

BMW R 1200 GS Adventure
Uzunluk
2255 mm
Genişlik
980 mm
Yükseklik
1450 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
1170 CC
Beygir Gücü
7750,00 Beygir

BMW R 1200 GS Adventure Resimleri

BMW R 1200 GS Adventure Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

BMW R 1200 GS Adventure Hakkında Genel Bilgiler

BMW R 1200 GS Adventure modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  R 1200 GS Adventure  fiyatı ile de ön plana çıkıyor. BMW, R 1200 GS Adventure incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm BMW modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

 

 

Uzun ve sınırları zorlayan yolculuklara mı, doğayla baş başa engebeli yollara mı meraklısınız? Yeni BMW R 1200 GS Adventure hafif, çevik kullanımıyla her türlü zorluğa karşılık veriyor. BMW R 1200 GS Adventure gerçek bir macera ve üstünlüğü ifade ederken aynı zamanda eksiksiz bir sürüş keyfini de yaşamak isteyen sürücülere yönelik bir makinedir.

 

Etkileyici duruş.

R 1200 GS Adventure her türlü göreve ve her tür zorlukla başa çıkmaya hazır. Başkalarına benzemeyen, güçlü, sağlam ve dinamik tasarımı sayesinde, daha ilk bakışta karakteri hakkında bilmeniz gereken her şeyi size söyler. Rüzgar, kötü hava ve motor koruyucuları motosiklete son derece farklı bir görünüm kazandırır ve görsel odak noktasını öne taşır. R 1200 GS Adventure’ın sıçrama koruması enerjik bir görünüme ve her türlü zorluğu dengeleyecek ustalığa sahiptir. 30 litrelik yakıt deposu kapasitesi yolculuk sırasında sizi özgürleştirir ve meydan okuyan bir görünüm sunar.

 

Rally stili, R 1200 GS Adventure motosikletinize daha üstün bir offroad karakteri kazandırır. Bu durum uygun bir spor sele ve Ralli renkleri ile sağlanır. Motosikletinizin göze çarpmasını sağlayacak gösterişli gövde rengini içeren Exclusive stili sayesinde kat ettiğiniz her kilometrede macera özleminizi giderebilirsiniz.

 

 

Her türlü zeminde rahat.

R 1200 GS Adventure her türlü zeminle başa çıkabilmenizi sağlar. Bu touring enduro motosikletle birlikte sunulan kullanışlı donanım tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verir. “Rain” ve “Road” olmak üzere iki standart sürüş modu tek düğmeyle kullanılabilir ve size iki, tamamen farklı, ideal şekilde koordine edilen bir sürüş stili sunar. Buna rağmen hareket halindeyken her zaman dinamizmi de korur. Efsanevi 125Nm’lik boxer motor torku ve 125bg motor gücü su soğutmalı 2 silindirli, 4 zamanlı motor tarafından sağlanır.

 

Daha fazlasını isteyenler için.

R 1200 GS’nin yenilikçi ve modern macera düşkünlerine yönelik öne çıkan diğer bir önemli özelliği de BMW Motorrad Connectivity’dir. Bu yeni ve opsiyonel donanım motosikletinize ilişkin her şeyi 6,5 inç TFT ekranda, akıllı bir biçimde gösterir. Akıllı telefonunuzu Bluetooth aracılığıyla motosikletinize bağlayabilir ve akıllı telefon tabanlı navigasyon, arama yapma ve yanıtlama, akıllı telefonunuzun çalma listesinden seçim yapma ve şarkı dinleme gibi medya fonksiyonlarını kullanma ya da dikkatinizi motosiklet sürmekten ayırmadan sezgisel olarak daha kapsamlı araç bilgisi kullanma gibi fonksiyonları gidon üzerindeki çoklu kumanda aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bazı fonksiyonlar için BMW Motorrad Connected App de gereklidir.

 

 

Opsiyonel donanım açısından bir diğer özellik de “akıllı acil durum çağrısı”dır. Acil bir durumda gidona yerleştirilmiş bir sistem manuel olarak bir düğmeyle ya da duruma bağlı olarak otomatik olarak çalıştırılır ve böylelikle kurtarma zinciri etkinleştirilmiş olur. Bu sayede nerede olursanız olun kurtarma zincirinden gelecek yardım size daha hızlı ulaşır.

 

Opsiyonel Pro sürüş modları ve Dynamic Pro ile enduro Pro sürüş modları sayesinde macera için daha fazla seçeneğe sahip olursunuz.

 

En son nesil opsiyonel dinamik ESA otomatik amortisör ayarları ve sürüş pozisyonu telafisi sayesinde her türlü engebeli yüzeyde ideal sürüş konforu sağlar.

 

Vites Değiştirme Asistanı Pro, sürücünün debriyaj veya gaz kelebeği kullanmasına gerek kalmadan vites değiştirebilmesini sağlar. Daha kısa geçiş süresi arka tekerleğin yön dengesini artırır ve sürüş gidona daha az kuvvet verilmesi sayesinde daha rahat hale gelir.

 

Anahtarsız sürüş daha fazla konfor sunar. Bu sistem sayesinde kontak anahtarı cebinizdeyken her durumda elleriniz serbest kalır.

 

BMW R 1200 GS Adventure. Yolculuk nereye olursa olsun, etki bırakır.

 

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle