Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
BMW

BMW R 1200 GS

BMW R 1200 GS
Uzunluk
2207 mm
Genişlik
952 mm
Yükseklik
1412 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
1170 CC
Beygir Gücü
7750,00 Beygir

BMW R 1200 GS Resimleri

BMW R 1200 GS Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

BMW R 1200 GS Hakkında Genel Bilgiler

BMW R 1200 GS modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  R 1200 GS  fiyatı ile de ön plana çıkıyor. BMW, R 1200 GS incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm BMW modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

 

 

R 1200 GS: İlerlemeyi tutkuyla buluşturan bir ikon.

R 1200 GS, gerçek bir GS modeli. Dual-sport motosiklet segmentini kuran model liderliğini günümüze kadar sürdürdü.

Yollar, şehirler, kırsal alanlar, konfor ve performans gibi özelliklerden oluşan çok yönlülük, efsanevi güç ve GS’nin geliştirilmesinden elde edilen 36 yıllık deneyim sonucunda hiçbir rakibinden çekinmeyen bir motosiklet elde edildi. Birçok testte aldığı sonuçlar ve teknik dergiler tarafından verilen ödüller bunun etkileyici bir kanıtını oluşturuyor. Kısacası “gerçek GS”nin 600 ccm üzerinde, dünya çapında en çok satan motosiklet olması bir rastlantı değil.

Yeni model hem touring uyumluluğu hem de off-road performansıyla daha da iyi hale getirilmiş. R 1200 GS artık daha konforlu, daha dinamik ve daha eğlenceli.

 

Etkileyici motor.

125bg (92kW) gücündeki iki silindirli boxer motor, art arda en zorlu koşullar altında test edildi ve kendini kanıtladı.

Verimli ve çok yüksek seviyede torka sahip olan motor her durumda kendini hissettiren bir sürüş keyfi sunar. Güvenilirliğiyle öne çıkan boxer motor aynı zamanda son derece iyi huyludur. Zıplamayı önleme özellikli ıslak debriyaj ve elektrikli gaz kelebeği uygun seviyede güç sunar. Tüm bu özellikleri bir test sürüşüyle kendiniz deneyebilirsiniz.

 

Olağanüstü hakimiyet.

Motorun bir destek elemanı olarak yer aldığı sağlam ana şasi, alçak bir ağırlık merkezi sunar ve bunun karşılığında kullanımı kolaylaştırırken, aynı zamanda olağanüstü bir denge sağlar. Paralever ve telelever süspansiyon elemanları her türlü zeminde etkileyici şekilde ayarlanmış bir amortisör performansını mümkün kılar.

Yenilenen ESA (Elektronik Süspansiyon Ayarı) gibi yeni elektronik sürüş destek sistemleriyle R 1200 GS, tek bir düğmeyle sürüş keyfinin standartlarını yeniden belirler.

 

Modelde, Rain ve Road sürüş modlarının yanı sıra otomatik denge kontrolü (ASC) motosikletin koşullara otomatik olarak uyum sağlayabilmesi amacıyla standart olarak sunuluyor.

Opsiyonel aksesuar olarak sunulan Pro sürüş modu, motosikletin kullanımını kişisel sürüş stilinize göre (ör. Enduro ve Dynamic) uyarlamak üzere daha fazla seçenek yaratıyor. Yokuşta Kalkış Kontrolü eğimli yerlerde kalkışı kolaylaştırırken Dinamik Çekiş Kontrolü (DTC) de eğimde hassas şekilde müdahale ederek güvenliği ve sürüş dinamiklerini sağlıyor.

ABS Pro da motor yana yattığında kademeli olarak fren uygulayarak tehlikeli durumların üstesinden geliyor. Dinamik fren lambası refleks olarak fren yapıldığında arkadan gelen trafiği uyarıyor.

 

Yeri doldurulamaz kişiselleştirme seçenekleri.

Motosiklette önceki modelle aynı kalan tek şey güçlü, dinamik ve zengin karakteridir. Yeni gövde renkleri ve kaliteli yüzeyler GS’nin çapıcı tasarımını öne çıkarır.

Şık depo kaplamaları, ön tekerlek çamur sıçratma koruması, GS’ye ait kalıplanmış parçalar ve yeni şasi ve gövde renkleriyle R 1200 GS ilk kez bu kadar çok yönlü.

Motosikletle birlikte, sunulan stiller de yenilendi. Exclusive stil görsel açıdan öne çıkan özellikler sunar ve kaliteli malzeme ve detaylarla kendinden emin bir görünüm ve touring özelliklerine odaklanır.

Rallye stili vaat ettiklerini gerçeğe dönüştürür ve off-road tutkusu olan sürücülere parasının karşılığını verir.

Ek olarak Anahtarsız Sürüş, kullanışlı off-road aksesuarları ve hatta bagaj sistemleri dahil olmak üzere GS’nizi kendi arzunuza göre uyarlamanızı sağlayacak geniş bir yelpazede opsiyonel aksesuarlar mevcuttur.

 

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle