Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
BMW

BMW K 1600 GT

BMW K 1600 GT
Uzunluk
2324 mm
Genişlik
1000 mm
Yükseklik
1440 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
1649 CC
Beygir Gücü
7750,00 Beygir

BMW K 1600 GT Resimleri

BMW K 1600 GT Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

BMW K 1600 GT Hakkında Genel Bilgiler

BMW K 1600 GT modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  K 1600 GT  fiyatı ile de ön plana çıkıyor. BMW, K 1600 GT incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm BMW modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

 

 

İki tekerlek üzerinde yolculuk tutkusu.

Hareket halinde olmak, izlenimler edinmek, deneyim kazanmak, konfor ve elbette dinamik bir sürüş keyfi; dünya yeni K 1600 GT’nin selesinden işte tam olarak böyle görünüyor. Daha fazla dinamik özellik ve daha fazla touring konforu sunan motosikletin sıralı 6 silindirli motoru, ürettiği güç ve akıcı çalışma özelliğiyle şimdiden bir simge sayılıyor. Rüzgar ve hava koşulları koruması ve hemen motosikleti kullanma isteği uyandıran donanımı ile uzun mesafeli yolculuklara son derece uygun olması da diğer özellikleri arasındadır. K 1600 GT ile manzaranın keyfini çıkarırken, kendi görüntünüz de başkalarına ilham verir. Bu motosikletle, hem hareketsiz haldeyken hem de sürüş sırasında son derece etkili bir izlenim bırakırsınız.

 

Tasarım ile gözlere de hitap eden dinamikler.

K 1600 GT’nin karakteristik özellikleri olan dinamikler ve konfor, motosikletin tasarımına da yansıtılmıştır. Duolever ön süspansiyon, Adaptif Farlarla birlikte xenon far, güçlü 6 silindirli motor ve şasi, yüksek kaliteli genel görünümü gerçek anlamda öne çıkarır.

Önden ve yandan bakıldığında atletik ve keskin çizgilere sahip görünümüyle sportif, modern bir duruş sergiler. 6-in-2 susturucu, hem görsel, hem de akustik açıdan 6 silindirli motorun potansiyelini yansıtır.

K 1600 GT’nin hayranlık uyandıran görünümü, özel renklerden sportif dinamik renklere kadar yüksek kaliteli gövde renkleriyle desteklenir. Sizin için en uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.

 

Birinci sınıf teknoloji paketi.

K 1600 GT’de standart olarak sunulan, teknik açıdan en üst seviyedeki donanım sayesinde motosikletinizde hiçbir şey eksik kalmaz. Yatık haldeyken bile güvenli şekilde fren yapmayı sağlayan ABS Pro, yenilikçi xenon far ve çoklu denetleyici, motosikletin ekstra özellikleri arasında yer alır. Dinamik ESA ise standart seri üretim modeldeki yeni bir özelliktir. Şasi, amortisör hareketini algılar ve saniyenin binde birinde açı sensörünü ve kontrol birimini kumanda eder. Böylelikle her sürüş durumunda en iyi amortisör ayarının kullanılmasını sağlar. Motosiklet yana yattığında bile şimdiye dek hayal dahi edilemeyen bir amortisör konforu ve dolayısıyla denge açısından tutarlı bir sürüş tavrı elde edilir.

 

Efsanevi sıralı altı silindirli motor. Bu motor, olağanüstü akıcı çalışma özelliği ve güç üretimiyle her sürüşü saf bir keyif haline getirir; üstelik arzu edilen dinamik özellikleri güvenilir şekilde sunar. 160 bg/118kW gücü ve 175 Nm maksimum torku, etkileyici ve zahmetsiz bir itiş kuvveti yaratır. Böylelikle küçük bir el hareketiniz ile K 1600 GT motosikletiniz üzerinde etkili bir biçimde hakimiyet sağlayabilirsiniz. Aracınız yalnızca safkan bir araçtan beklenebilecek bir tepki ve kullanım özelliği sunar.

 

Daha fazlasını isteyenler için opsiyonel donanım.

Adaptif farlar, anahtarsız sürüş veya bir düğmeyle merkezi kilitleme gibi çeşitli özel aksesuarlar, daha fazla konfor ve güvenlik sunarak rahat bir sürüş gerçekleştirmenizi sağlar. BMW Motorrad, güvenlik açısından ek bir özellik olarak opsiyonel fabrika teslim “akıllı acil durum çağrısı” özelliğini sunan ilk motosiklet üreticisidir. Geri manevra asistanı sayesinde, dik zeminlerde bile park yerlerine giriş veya çıkış son derece zahmetsizdir. Vites Asistanı Pro, çok daha konforlu ve dinamik bir şekilde vites yükseltme ve düşürme olanağı sunar.

Opsiyonel üst çanta, depo çantası ve touring çantaları, standart saklama olanaklarını tamamlar. Yanınıza almak istediğiniz her şey için bir dizi saklama olanağı mevcuttur. İster uzun veya kısa bir yolculuk ister şehir içindeki günlük rutin seyahatleriniz olsun, bu motosiklet tüm ihtiyaçlarınıza uygundur.

K 1600 GT, sportif görünüm ve yüksek kaliteli donanım söz konusu oluğunda vaadini yerine getirir; saf bir sürüş keyfi sunmak üzere dinamikler ve konfor birbirini tamamlar.

 

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle