BMW

BMW HP4 RACE

BMW HP4 RACE
Uzunluk
2070 mm
Genişlik
777 mm
Yükseklik
1193 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
999 CC
Beygir Gücü
13,90 Beygir

BMW HP4 RACE Resimleri

BMW HP4 RACE Yorumları

BMW HP4 RACE Misafir 22.03.2019
ne 750 adedi avrupada herkesin elinde hp4 var bizim ulkemize gelincemi 750 adet sınırı koyuluyor. sıradan motor işte.
(0)
Cevap Yaz

BMW HP4 RACE Misafir 22.03.2019
ne 750 adedi avrupada herkesin elinde hp4 var bizim ulkemize gelincemi 750 adet sınırı koyuluyor. sıradan motor işte.
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

BMW HP4 RACE Hakkında Genel Bilgiler

Vazgeçilmez özellikler, maksimumda.

HP4 RACE, saf heyecanı simgeler. Geliştirme çalışmalarından yarış pistlerine kadar, bu yarış motosikletini meydana getiren bileşen, tutkudur. Limitleri zorlamak üzere tasarlanmış yenilikçi bir model. 

HP motosiklet dünyanın ilk tamamen karbon şasi ve tamamen karbon jantlara sahip motosikletidir. 158 kW (215 bg) gücüyle yalnızca 146 kilo (kuru ağırlık) ağırlığa sahiptir. Sadece 750 kişi için üretilmiş el yapımı bir rüya.

750 kat saf performans

HP4 RACE mühendislik becerisinin ustalık eseridir. 750 adet sınırlı üretim yarış makinesinin her biri uzmanlarımız tarafından elde üretildi ve numaralandı. 

Aynı konsantre tutkuyu paylaşanlar için, sınırları olmayanlar ve her zaman ileri gidenler için üretildi. Sınırları aşanların ihtiyaçları HP4 RACE ile karşılanırken aynı zamanda bu model bu ihtiyaçları da yeniden tanımlar. Bu sebeple çok az kişiye, daha kesin söylemek gerekirse yedi yüz elli kişiye hitap eder.

Hafif yapı açısından yeni standartları belirler.

HP4 RACE’in şasisi karbon fiberden üretilmiştir ve gidondan salıncak pivotuna kadar kesintisiz bir bileşendir. Standart şasiyle kıyaslandığında ağırlık açısından dört kilo kadar tasarruf sağlar. 
BMW HP4 RACE'in karbon teknolojisi açısından önemli olan nasıl göründüğü değil karakteridir. İşleve bağlı burulma ve sertliğin ön hesaplamasını ve uygulanmasını kolaylaştırır. Alüminyum kadar sağlam, çelik kadar sert karbon malzemenin tüm avantajları jantlarda kendini gösterir. Jantlar özellikle esnek yapıdadır.

En ince detayına kadar mükemmellik.

Baştan aşağıya yarış pistleri için geliştirilen HP4 RACE baş kısmından gelen rüzgarı güçlü yüzü ve arka kısımdaki ram havası sayesinde yarıp geçen kendinden destekli karbon ön kısma sahiptir. Kubbe şeklindeki ön cam sürücüye ideal koruma sağlar ve hava akımı içinde tutar. Gövde boyası ve karbon malzeme arasındaki mükemmel etkileşim sayesinde HP4 RACE hareketsiz haldeyken bile hayranlık duyulacak, öne çıkan bir öğe haline gelir. Bu model renk açısından da yeni bir dönemi başlatır. HP4 RACE ile yeni Beyaz / metalik Yarış Mavisi / Yarış Kırmızısı HP motor sporları renklerini sunuyoruz.

Elde üretilmiştir. Maksimum performans için yapılandırıldı.

Berlin’de elde üretilen HP4 RACE motoru uzun mesafeli WM ve World SBK yarışlarında kullanılan motorlardan geliştirildi. Motor 158 kW (215 bg) güç üretir ve maksimum dönüş hızı 14.500’e çıkarılmıştır. 10.000 dev/dk’da 120 Nm’lik maksimum tork seviyesine sahiptir.
Yağ değişimi dahil olmak üzere ilk servis motor test standında çalıştırıldıktan ve kaydı yapıldıktan sonra uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Motor içeriden incelenir ve kumanda süreleriyle valf açıklıkları ayarlanır. Bu da HP4 RACE’in yarış pistlerinde tam potansiyelini daha teslimattan itibaren göstermeye hazır olduğu anlamına gelir.

En iyi tur süreleri için: Ayarlar.

HP4 RACE'in yarış konusundaki iddiası her bileşenine yansıtılmıştır. Kendinden destekli karbon ön kısımda sürücü ve mühendisler için gereken tüm önemli bilgilerin yer aldığı 2D ön panel yer alır. 2D veri kaydedici kaydedilen verilerin saklanmasını ve okunmasını sağlar. Dinamik çekiş kontrolü (DTC) hassas düğmelerle yönetilir ve her yarışta ideal çekişi sunar. Vitese bağlı güç sunumu ve programlanabilir motor freni ve tek tekerlek üzerinde ilerleme kontrolü, pit şeridi sınırlayıcı ve kalkış kontrolüne ek olarak sorunsuz yarış performansını garanti eden diğer elektronik özelliklerdir. Elektronik devrelerdeki kablo yoğunluğu azaltılmıştır ve lityum iyon aküler kendinden destekli karbon kuyruğa entegre edilmiştir. HP4 RACE’in ideal ergonomisinin ek bir parçasını oluşturan karbon kuyruk üç seviyede ayarlanabilir.

Sele yüksekliğinden model numarasına kadar bireysel.

Gidon ve ayak dayama sistemi üzerinde sürücüye özel farklı ayarlamalar da yapılabilir. Vites yönü çevirme özellikli HP RACE vites değiştirme asistanı Pro, her vites değişikliğinde net geri bildirim sağlar. Altı vitesli, “yakın oranlı” şanzıman Dünya Şampiyonası teknik özelliklerine göre uyarlanmış aşamalara sahiptir ve ek ikinci şanzımanla daha üst düzeyde uyarlanabilir (teslimat kapsamına dahildir). Dünya Şampiyonası seviyesinde ve 158 kW (215 bg) güçle, uzman ekibimiz tarafından üretilen yağ ve su soğutmalı dört silindirli dört zamanlı motor test standında test edilir ve bir test sertifikası ile birlikte teslim edilir. Her bir motor gerekli güç eğrisini elde etmelidir.

En zorlu şartlara göre düşünüldü.

FGR 300 ters çatal ve Öhlins tarafından üretilen TTX 36 GP yaylı bağlantı World Superbike’tan herkes tarafından bilinir. MotoGP’de kullanılan Brembo GP4 PR fren kaliperleri 6,75 mm kalınlığında 320-T-Type yarış tipi çelik fren diskleriyle birlikte üstün bir fren performansına ulaşır. HP4 RACE'in karbon fiber örülü jantları dövme jantlara kıyasla 1.540 gram tasarruf sağlar ve azaltılmış kütlesi sayesinde fark edilir şekilde daha çeviktir. Tutarlı hafif yapı Akrapovic tarafından sunulan Volltitan egzoz sistemi ve elde fırçalanmış alüminyum depo ile devam eder. Bunların tümü 146 kilogramlık (171 kg / DIN boş) kuru ağırlığı mümkün kılan detaylardır. 6, 8 ve 10 boyutlarında kullanılan titanyum vidalar HP4 RACE’in ağırlık tasarrufu yapmasını sağlamanın yanı sıra gereken araç-gereç sayısını da azaltır.

BMW HP4 RACE modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  HP4 RACE  fiyatı ile de ön plana çıkıyor. BMW, HP4 RACE incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm BMW modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

 

 

Hemen Sana Özel Teklif Al
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle