Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
BMW

BMW F 800 GT

BMW F 800 GT
Uzunluk
2156 mm
Genişlik
905 mm
Yükseklik
1248 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
798 CC
Beygir Gücü
8000,00 Beygir

BMW F 800 GT Resimleri

BMW F 800 GT Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

BMW F 800 GT Hakkında Genel Bilgiler

BMW F 800 GT ile yola çıkın ve macerayı başlatın.

Motosikletinize binin ve yola koyulun; tüm günlük rutininizi geride bırakıp saf sürüş keyfinin tadını çıkarın. Yeniden tasarlanan F 800 GT, manzaralı patika yolları, virajlı dağ geçitleri ve uçsuz bucaksız otobanlarda çok daha sportif ve dinamik bir performans sağlar. Etkileyici 90 bg (66 kW) sunan güçlü, iki silindirli sıralı motor sayesinde, her turu daha hızlı bir biçimde gerçekleştirirken yeni EU-4 standardını da karşılıyor olacaksınız. Motosiklet, aynı zamanda, standart olarak Ride-by-Wire sistemi, bir dizi sürüş modu ve ABS ile birlikte sunulur. Diğer seçenekler arasında, ASC (Otomatik Denge Kontrolü) ve Dynamic ESA (Elektronik Süspansiyon Ayarı) yer alır. Kısacası; tek yapmanız gereken motosikletinize binmek ve yolculuğa başlamaktır. 
Klasik GT ile engel tanımayan yolculuk keyfi.

Güçlü, hafif ve şık tasarım.

Motosikletin gövdesi, dinamik bir biçimde tasarlanmıştır ve her türlü hava koşulunda kullanılmaya uygundur. Motosikletin net çizgileri ise yolculuğun başlangıç anından itibaren saf sürüş keyfini vaat eder ve bunu gerçekleştirir. Kokpit, yeni bir kadran tasarımına sahiptir ve daha fazla bilgi sunar. Mat GT logosunu içeren yeni ön cam veya F 800 GT isimliğini taşıyan galvanize yan panel gibi etkileyici detaylar, yeni tasarımı ön plana çıkarır. Diğer bir dikkat çekici özellik ise EU-4 standardını karşılayan, etkileyici yeni arka susturucudur.

Ayırt edici bir görünüm için üç renk seçeneği mevcuttur. Bu renklerin her biri, F 800 GT'ye şık ile sportif arasında değişen pek çok farklı karakter kazandırır. Size ve sürüş stilinize en uygun olan rengi tercih edebilirsiniz.

Dinamik touring için güçlü, iki silindirli motor teknolojisi.

90 bg (66kW) motor gücüne sahip motosikletinizde gaza bastığınız anda günlük rutininizden uzaklaştığınızı hissedersiniz. 798 cc kapasiteli su soğutmalı, 2 silindirli, sıralı motor, az bakım gerektiren dişli tip aktarma kayışı sayesinde olağanüstü bir güç üreterek, her yolculukta önemli düzeyde itiş gücü sağlar. Uzun arka tekerlek salıncağı ve sert süspansiyon, olağanüstü bir sürüş deneyimini garantileyen yüksek düzeyde sürüş dengesi sağlar.

Donanım sayesinde konfor ve güvenlik yolculuk boyunca size eşlik eder.

Bu güçlü ve son derece keyifli motosikletle mükemmel bir kontrol ve konfor sağlanır. Sele seçenekleri ile ayarlanabilir debriyaj ve fren, motosikletinizi kişisel ergonomik ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilmenizi sağlar. Dynamic ESA (Elektronik Süspansiyon Ayarı), optimum sönümleme hareketi ve sürüş konforu için arka kısımda geri sekme sönümlemesini ayarlayabilmenize olanak tanır. Ride-by-Wire sistemi ise çok daha iyi bir gaz kelebeği kontrolü sunar. Standart Rain ve Road modları ile opsiyonel Dynamic modu sayesinde ise F 800 GT motosikletinizi, her türlü yol yüzeyine ve sürüş stiline göre uyarlayabilirsiniz.

Opsiyonel donanım ve aksesuarlarla daha fazla kişiselleştirme.

Standart F 800 GT, sportiflik ve Touring konforunu neredeyse mükemmel bir biçimde bir araya getirerek, Gran Turismo modelini hayata geçiriyor. Ayrıca, BMW Motorrad, F 800 GT motosikletinizi ihtiyaçlarına tam olarak uygun şekilde kişiselleştirebilmeniz için geniş kapsamlı opsiyonel donanım ve aksesuarlar da sunuyor. Örneğin, bir dizi kullanışlı depolama çözümü sağlıyoruz. Bu çözümlerle, ister uzun veya kısa mesafeli yolculuklarda, ister iş ve ev arasındaki günlük rotanızda yanınıza istediğiniz her şeyi alabilirsiniz.

BMW F 800 GT modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  F 800 GT  fiyatı ile de ön plana çıkıyor. BMW, F 800 GT incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm BMW modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

 

 

 

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle