Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
BMW

BMW F 800 GS Adventure

BMW F 800 GS Adventure
Uzunluk
2305 mm
Genişlik
925 mm
Yükseklik
1450 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
798 CC
Beygir Gücü
7500,00 Beygir

BMW F 800 GS Adventure Resimleri

BMW F 800 GS Adventure Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

BMW F 800 GS Adventure Hakkında Genel Bilgiler

BMW F 800 GS Adventure modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  F 800 GS Adventure  fiyatı ile de ön plana çıkıyor. BMW, F 800 GS Adventure incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm BMW modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

 

Macera: Sınırsız

Seyahat edeceğiniz her yerde ve her türlü arazide F 800 GS ile her maceranın üstesinden gelebilirsiniz. Seyahat amaçlı bu Enduro modeli, hiçbir yeri uzak saymayan ve yolların dışına çıkarak dünyayı fethetmek isteyen gerçek gezginler için yaratıldı. F 800 GS Adventure, sınırsız bir macera deneyimi için güvenilir ve sağlam yol arkadaşınız.

 

Güç: Ödünsüz

Güçlü 85 bg paralel çift motoruyla F 800 GS Adventure, medeniyeti arkanızda bırakıp gitmenizi sağlar. Sahip olduğu 83 Nm tork ile bu Enduro en zorlu arazi şartlarının güvenle üstesinden gelmek için gereken gücü taşıyor. Elektronik Ride-by-Wire sistemi, sürücünün gazı çok daha hassas şekilde kontrol etmesini sağlar. 24 litrelik yakıt deposu ve 100km’de 4,3l yakıt tüketimiyle diğer motosikletlerin başaramayacağı uzaklıklara erişebilir.

 

Kayıtsız şartsız kontrol.

İster kum çöllerinde olsun, ister dağ geçitlerinde ya da nehir geçişlerinde, F 800 GS Adventure uzaklarda karşılaşabileceği her engeli aşmasını bilir. Omurgasını önde 230 mm, arkada 215 mm yay mesafesiyle burulmaya dayanıklı boru tipi çelik şasisi oluşturur. Sürücüye Enduro modunda, süspansiyonu yumuşak zeminlere uygun şekilde optimize eden bir elektronik destek sunulur (yol lastikleriyle hafif offroad). Rain ve Road olmak üzere tek düğmeyle kullanılabilecek iki standart sürüş modu mevcuttur. Enduro ve Enduro Pro modları, opsiyonel ekstra özellik olarak sunulur. Her zaman olduğu gibi ABS standart bir özelliktir.

 

Karakter: Benzersiz

F 800 GS Adventure, rüzgarlığından kombine yakıt deposu koruyucusuna ve yan çantalarına kadar tepeden tırnağa gerçek bir dünya gezgini. Çarpıcı yan panelleri, geniş yakıt deposu ve ayırt edici hatlarıyla F 800 GS Adventure, GS ailesinin tartışmasız en yeni üyesi olma özelliğini taşır. Depo üzerinde yeni şablon formatındaki GS logosu gibi detaylar veya ön camdaki GS yazısı bu görünümü vurgular. İster standart, mat Catalano grisi renginde, ister Rallye stilinde olsun, bu enduro'nun yola dünyayı fethetmek için çıktığı her halinden bellidir.

 

 

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement