MG’nin İlk Hibrit Modeli EHS Türkiye’ye Geliyor

MG’nin İlk Hibrit Modeli EHS Türkiye’ye Geliyor

Elektrikli otomobil üreticisi MG, elektrikli modeli ZS EV’nin ardından şimdi de ürün gamındaki ilk şarj edilebilir hibrit aracı Yeni EHS PHEV’i Türkiye pazarında satışa sunmak için hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir: Yeni MG Marvel R Electric 2022’de Türkiye’ye Geliyor

İngiliz üretici MG (Morris Garages), yeni şarj edilebilir hibrit otomobili MG EHS PHEV’i  Türkiye pazarındaki ikinci otomobili olarak satışa sunacak.

Hibrit Model MG EHS PHEV Boyutları

Hibrit Model MG EHS PHEV Boyutları

Elektrikli araba üreticisi MG tarafından yapılan açıklamaya göre, MG’nin yeni hibrit arabası EHS PHEV, markanın ilk hibrit modeli konumunda yer alıyor. 4.574 mm uzunluğunfa, 1.876 mm genişliğinde ve 1.664 mm yüksekliğindeki MG EHS PHEV'nin dingil mesafesi ise 2.720 mm olarak açıklandı. 448 lt’lik bagaj alanının hacmi ise arka koltuklar katlandığında 1375 lt’ye kadar genişliyor.

 Hibrit Model MG EHS PHEV Teknik Özellikleri

Hibrit Model MG EHS PHEV Teknik Özellikleri

Hibrit araç EHS PHEV'in 1,5 lt’lik turbo motor ünitesi 162 bg (119 kW) güç ve 250 Nm tork değerleri üretiyor. Hibrit sistemin elektrik motor ünitesi ise azami 122 bg (90 kW) güç ve 230 Nm tork değerlerine ulaşabiliyor. Her iki motor beraber çalıştıklarında ulaştıkları toplam güç ve tork değeri ise 258 bg (190 kW) ve 370 Nm olarak belirtiliyor.

Diğer taraftan, yeni araçta benzinli motora bağlı 6 ileri vitesli şanzımanla elektrik motorunu yöneten 4 vitesli şanzımanın birleşimden oluşan 10 vitesli bir otomatik şanzıman bulunuyor.

EHS PHEV'de bulunan 16.6 kWsa kapasiteli lityum-iyon batarya, aracı elektrik gücüyle 52 km (WLTP) kadar taşıyabilmekte.

Otomobilin, 3.7 kW kapasiteye sahip yerleşik şarj cihazı ile halka açık AC şarj istasyonlarında yaklaşık 4,5 saatte tamamen şarj olabildiği de söyleniyor.

XDS elektronik diferansiyel kilidinin standart olarak gelen EHS PHEV'de, L2 yani ikinci seviye otonom sürüş, şeritte kalma yardımcısı, hız destek sistemi, adaptif hız sabitleyici, kör nokta tespit sistemi, aktif acil durum fren sistemi, trafikte sürüş sistemi gibi güvenlik donanımları yer alıyor.

 MG Fiyat Listesi

MG Fiyat Listesi

Elektrikli otomobil üreticisi MG’nin ilk hibrit otomobili hakkında bilgi sahibi olduğumuza göre sitemiz üzerinden MG fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile otomobil karşılaştırması yapabilir ve Sıfır Araba kampanyalarına göz atabilirsiniz. Ayrıca düşündüğün model hakkında detaylı bilgi için hemen ücretsiz fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

MG’nin İlk Hibrit Modeli EHS Türkiye’ye Geliyor İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı