Sıfıraraçal.com

Makyajlanan Jaguar E-Pace Türkiye Pazarında

Makyajlanan Jaguar E-Pace Türkiye Pazarında

Geçtiğimiz yıl makyaj operasyonu geçiren Jaguar E-Pace, yeni motor ünitesine kavuştu. Sadelik kazanan bir ön yüze kavuşan modelin stop grubu da makyajlanarak markanın diğer modelleri ile aradaki bağ pekiştirildi.

İlginizi Çekebilir: 2021 Jaguar F-Pace SVR Görücüye Çıktı

Daha dinamik bir tasarım isteyen kullanıcılar için ise R-Dynamic donanım paketinde krom yan havalandırma çerçevesi, parlak siyah alt tampon, “Kontrast Diamond Turned” kaplamalı jantlar bulunuyor. Ayrıca Black Pack dış tasarım paketi tüm donanım seçeneklerinde isteğe bağlı tercih edilebilmekte.

Jaguar E-Pace İç Mekan Yenilikleri

Yeni Jaguar E-Pace modelinin iç mekanı, malzeme kalitesi ve konfor donanımları ile sınıfında standartları belirliyor. İç mekanın merkezinde konsolun ortasına entegre edilmiş 11,4 inç’lik kavisli cama sahip HD dokunmatik Pivi Pro bilgi-eğlence sistemi bulunuyor. İki ayrı kaplamaya sahip cam ekran, hem parlama önleyici hem de parmak izlerini daha az gösteren teknolojisiyle ön dikkat çekiyor. Sürücü odaklı kabin içinde yer alan yeni vites seçici, “kriket topu dikişi” ve alt tarafta bulunan metal malzemeler ile lüks hissiyatını arttıyor. Yüzde yüz Elektrikli Jaguar I-Pace’ten tanıdığımız yeni direksiyon tasarımı, metal vites değiştirme kanatçıklarını da görmekteyiz.

Jaguar E-Pace Teknik Özellikleri

Makyajlı Yeni E-Pace, Jaguar’ın Premium Transverse Mimarisi üzerine inşa edildi. 1,5 lt’lik hacimli, 3 silindirli turbo benzinli motor ünitesi, verimli Ingenium motor ailesinin en yeni üyesi olarak dikkat çekmekte. 1,5 lt’lik motor ünitesi, verimlilik ve yakıt tüketimine katkıda bulunan düşük sürtünme seviyeleriyle yüksek performans sunuyor.

Hafif hibrit teknolojisine sahip motor ürettiği 160 bg gücü ön tekerleklere 8 ileri vitesli otomatik şanzımanla iletmekte. 100 km’de ortalama 8,0 lt’lik tüketim değeri sunan motor otomobili 10,3 saniyede 0’dan 100 km/s hıza ulaşıyor.

Yeni Jaguar E-Pace Donanım Özellikleri

Gelişmiş LED teknolojisine sahip farlar S donanım paketi seçeneğinde standart olarak gelirken, SE ve HSE donanım paketlerinde Otomatik Uzun Far Yardımı özelliğine sahip yeni çift “J” blade signature farlar yer alıyor. Yeni far teknolojisi, karşıdan gelen sürücülerin gözlerini almaması için uzun ve kısa far arasında otomatik geçiş yapılabiliyor.

Daha fazla konfor arayanlar için, Yeni Nesil Activity Key, geleneksel anahtarlığa ihtiyaç duymadan otomobili kilitlemek, kilidini açmak ve çalıştırmak için kullanılmakta. 2021 Jaguar E-Pace, markanın ClearSight İç Dikiz Aynası teknolojisine sahip olması ile ön plana çıkıyor. SE donanım paketi ile beraber standart olarak sunulan sistem, kullanıcının aracın arka tarafını engelsiz bir biçimde görmesini sağlayarak daha çok güvenlik sunuyor. Ayrıca tüm donanım paketlerinde standart olarak gelen yeni 3D Surround Kamera teknolojisi, otomobille manevra yaparken daha çok ayrıntı ve gerçek zamanlı görüntüleme seçenekleri sunabilmek için en son kamera teknolojisini kullanıyor.

Jaguar Fiyat Listesi

Makyalanan Jaguar E-Pace, R-Dynamic S donanım paketi ile 902 bin 568 TL seviyesinden başlayan fiyatlara satışa sunuldu. Yeni Jaguar E-Pace hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Jaguar fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Diğer tüm araba kampanyalarına göz atabilirsiniz. Ayrıca düşündüğün model hakkında detaylı bilgi için hemen fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Makyajlanan Jaguar F-Pace Türkiye’de

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

Makyajlanan Jaguar E-Pace Türkiye Pazarında İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı