Jaguar’ın Spor Otomobili Türkiye Pazarında

Jaguar’ın Spor Otomobili Türkiye Pazarında

Spor otomobil Jaguar F-Type’ın 2,0 lt’lik motor ünitesine sahip seçeneğiyle Türkiye pazarına giriş yaptı.

İlginizi Çekebilir: Yeni Jaguar F-Pace 2021 İçin Yenilendi

Jaguar'ın 2019 Aralık ayında makyaj operasyonu yaptığı spor otomobili F-Type Türkiye'ye giriş yaptı. İlk etapta sadece tek motor ünitesiyle sunulacak aracın fiyatları da belli oldu.

Yeni Jaguar F-Type Türkiye’de

İlk olarak Coupe tasarımı ile satışa sunulacak olan Yeni Jaguar F-Type modelinin önümüzdeki aylar içinde Convertible versiyonu da sınırlı sayıda bayilerde yerini alacak.

Artık yatay olarak konumlandırılan farları ile daha da agresif olan Yeni F-Type'ın kokpit tasarımındaki kolay kullanıma sahip kumanda paneli ve göstergeleri, hem ergonomik hem de işlevsel özellikleri sportif bir stille birleştirmekte İç mekandaki tasarımda, sürücü odakta kalmaya devam ederken her türlü öge sadeliği artırmak için tekrardan elden geçirilmiş.

Yeni Jaguar F-Type Yeni Koltuklarıyla Dikkat Çekiyor

Jaguar F-Type Coupe 'ın koltukları, spor otomobiller düşünülerek dizayn edilmiş. Koltukların daha hafif magnezyum yapısı, bir önceki halefine göre 8 kilogramın üzerinde ağırlık tasarrufu sağlamakta. Koltukların ince formu daha az alan kaplarken, yolcusuna da daha çok alan oluşturuyor. Performans koltuklar ise dinamik sürüş esnasında daha yüksek yan destek sunarken, daha fazla konfor için soğutma seçeneği de sağlıyor.

2020 Jaguar F-Type Donanımsal Yenilikler

3 kollu direksiyonun tasarımı tüm temel fonksiyonları kolayca yerine getirirken, elleri direksiyondan bırakmadan vites değiştirmeyi sunan kanatçıklarla sürücülere kullanım kolaylığı sağlamakta.

Daha fazla sürücü odaklı teknolojiler sağlayan Yeni 2020 F-Type modelinde özelleştirilebilen yüksek çözünürlüklü 12,3” TFT gösterge paneli bulunyor. Ayrıca, Apple CarPlay bağlantı seçeneği sunan multimedya sistemi, üstün Meridian ses sistemiyle taçlandırılmış.

2,0 lt’lik motor ünitesi turbo beslemesi ile 300 bg güç ve 400 Nm tork üreten otomobil 8 vitesli otomatik şanzımana sahip. 0-100 km/s 5.7 saniyede ulaşan model  1 milyon 448 bin 313 TL’den başlıyor.

Jaguar 2020 Fiyat Listesi

Yeni Jaguar F-Type modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Jaguar 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Jaguar modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

2020 Jaguar XE Türkiye’de

Jaguar’ın Spor Otomobili Türkiye Pazarında İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı