2021 Jaguar F-Pace SVR Görücüye Çıktı

2021 Jaguar F-Pace SVR Görücüye Çıktı

Jaguar yenilediği SUV modelini her platforma uygun koşullarda üretmiş.

İlginizi Çekebilir: Makyajlanan Jaguar E-Pace Yepyeni Teknolojilerle Geldi

2021 Jaguar F-Pace Motor Özellikleri

2021 Jaguar F-Pace SVR, daha yüksek tork ve daha yüksek maksimum hız ile piyasaya sürüldü. İngiliz markası, kaldırma kuvvetini % 35 oranında azaltan "lift" adlı yeni bir özellik ile düzlük performansının iyileştirilmesini destekliyor.

Kaputun altında, 5.0 litrelik süperşarjlı V8'in gücü daha önce olduğu gibi 558 hp (410 kW), ancak tork 680 Nm'den 700 Nm'ye yükseltildi. Sekiz vitesli tork konvertörlü tam otomatik şanzıman, XE SV Project 8 ile aynı.

Ek tork ve yeni dinamik başlatma adı verilen başlatma kontrol sistemi sayesinde, 2021 F-Pace SVR artık 100 km /saate 3,9 saniyede ulaşabilir. Geçmişte bu sayı 4.2 saniyeydi. En yüksek hız 283 km /saatten 287 km/saate yükseltildi.

2021 Jaguar F-Pace Özellikleri

Jaguar mühendisleri, değiştirilmiş SVR'nin yan tarafını terk etmedi. Elektrikli direksiyon simidine dokunma, daha hassas ve duyarlı bir direksiyon hissi sağlarken, fren yeni fren balataları kullanıyor ve pedal hızını kısaltabilen Power Booster sistemini entegre ediyor. Uyarlanabilir damper, düşük hızlarda daha kararlı bir özellik gösterecek şekilde ayarlanmıştır.

Dışarıdan bakıldığında inceltilmiş LED farlar ve ön tarafa eklenen rüzgar kanatları dışında pek bir fark yok. Jaguar, estetik etkiyi en aza indirmeyi kabul etti ve değişiklikler yaparak, frenler ve güç ünitesi için daha iyi soğutma sağlayabileceğini vurguladı.

Jaguar F-Pace İç Mekan Özellikleri

İçeride, boyutu 10 inçten 11.4 inç'e çıkarılmış yeni bir multimedya sistemi dikkat çekti. Sistem, kablosuz güncellemeleri alma özelliğine sahiptir ve yeni bir vites kolu, çinko alaşımlı küreklere sahip bir direksiyon simidi ve 12,3 inçlik bir dijital gösterge paneli ile donatılmıştır.

Jaguar Fiyat Listesi

2021 Jaguar F-Pace SVR fiyatları henüz gizliliğini korumaya devam ediyor.

2021 Jaguar F-Pace SVR modeli ile ilgili gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Jaguar fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca sadece Jaguar modelleri değil diğer tüm sıfır araç modellerini de inceleyerek size en uygun sıfır araca bayiden gitmeden sahip olabilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Jaguar’ın Spor Otomobili Türkiye Pazarında

2021 Jaguar F-Pace SVR Görücüye Çıktı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı