Sıfıraraçal.com

Ford Mondeo’nun Yerini Alacak Casus Görüntüler

Ford Mondeo’nun Yerini Alacak Casus Görüntüler

Ford Mondeo’nun Yerini Alacak Casus Görüntüler

Geçtiğimiz Nisan ayında gerçekleşen 2021 Şanghay Otomobil Fuarı'nda tanıtılan Ford Evos, büyük bir kitle tarafından Avrupa pazarında Ford Mondeo, ABD’de ise Fusion modelinin halefi olarak kabul edildi.

İlginizi Çekebilir: Karşınızda Ford’un Sadece Çin İçin Ürettiği Aracı Equator

Fakat Ford Ürün İletişim Müdürü Mike Levine, Twitter hesabından Yeni Evos'un Çin pazarına özel olduğunu ve şimdilik otomobilin diğer ülkelerde satılma planı olmadığını açıklamakta gecikmemişti. Belli ki bu durum kesin bir şekilde doğru değil.

Prototip Ford Evos Test Ediliyor

Almanya yollarında objektiflerin yakaladığı casus görsellerde Ford'un üretim gövdesine sahip bir Evos prototipini test ettiğini görüyoruz. Profilden ve ön yüzden batığımız zaman Çin'de sergilenen otomobile oldukça büyük bir benzerlik gösteren test aracı, B sütunu itibariyle temel aldığı konseptten ayrılmakta. Evet, bu prototip daha çok sedan havası uyandırıyor.

Çin otomotiv pazarı için sergilenen otomobile göre yere biraz daha yakın duran bu prototip, süspansiyon sisteminde de değişik ayarların tercih edildiğine işaret etmekte. Test aracı Ford Evos modeline göre biraz daha uzun duruyor fakat bu kamuflajın ve sedan tipi gövdenin oluşturduğu bir illüzyon da olabilir.

Ford Evos Dikkat Çeken Özellikler

Dikkat çeken diğer özellikler ise gizlenmiş kapı kolları ve köpek balığı yüzgeci tarzı anten diyebiliriz. Arka taraftan çekilmiş görsellerde egzozun susturucusu gözlerden kaçmıyor. Bu da modelin ya tamamen benzinli ya da dizel veya tıpkı Ford Kuga modelinde olduğu gibi plug-in hibrit motor ünitesinden beslendiğini göstermekte.

Doğrusunu söylemek gerekirse İletişim Müdürü Levine'in açıklaması ile Ford bir nevi kelime oyunu yapmışlar anlaşılan. Avrupa'da objektiflere poz veren bu prototip, Evos'un diğer pazarlara da satışa sunulacağının habercisi. Belki de Mavi Oval farklı bir isimle diğer ülkelere açılacaktır, bekleyip göreceğiz. Bu durumda Levine'in gönderisi teknik olarak doğru oluyor ancak Evos tarzı bir aracın diğer pazarlara girmeyeceği anlamına da gelmiyor.

Ford 2021 Fiyat Listesi

Ford Mondeo’nun yerini alacak olan model hakkında bilgi sahibi olduğumuza göre sitemiz üzerinden Ford 2021 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Diğer tüm araba kampanyalarına göz atabilirsiniz. Ayrıca düşündüğün model hakkında detaylı bilgi için hemen fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Ford Ranger’a Avrupa İçin Özel Versiyonlar Geldi

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

Ford Mondeo’nun Yerini Alacak Casus Görüntüler İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle