Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Citroen'den Yeni Marka Hamlesi

Citroen'den Yeni Marka Hamlesi

Citroen, yenilikçi çözümler üretmeye ve hem yolcularına hem de sürücülerine daha ulaşılabilir bir ulaşım deneyimi sunmak için çalışmalarını devam ettiriyor.

 

İlginizi Çekebilir: 2020 Citroën C5 Aircross Hybrid Sergilendi

 

Citroen’in yapmış olduğu açıklamaya göre, Traction Avant’tan 2CV’ye, Type H’dan Berlingo’ya ve C5 Aircross modeline kadar Citroen, toplumdaki değişimleri hep destekleyen popüler bir marka olarak ön plana çıkarken en başından itibaren insanları ve yaşam tarzlarını ilham kaynağı olarak görmüştür.

Marka, söz konusu olan bu yaklaşımın doğal bir yansıması olarak 2017’den bu yana günlük faaliyetlerinde “INSPIRED BY YOU” şeklinde uluslararası bir marka imzasını kullanmakta.

Fransız otomotiv devi Citroen 2020 yılı içinde elektrikliye geçiş hamlesinin altını çizmek için imzadaki ''e'' harfinin üzerine iki nokta ekledi. Söz konusu olan bu harf iki farklı anlamı temsil etmekte.

 


Bir yandan Citroën markasının ''ë''si diğer yandan ise elektrikli araçlarda kullanılan ''ëlectric'' ifadesinde yer alan ''ë''. “INSPIRËD BY YOU ALL” marka imzasına “hepsi” kelimesini eklemek, ototiv üreticisinin elektrikli araçları daha yaygın hale getirme arzusunun altını çizmekte. Citroën, 1 asırdır otomobili ulaşılabilir yapacak ve 2020 yılı içinde elektrikli araçları daha da ulaşılabilir hale getirecek.

Bu yeni uluslararası imza, Fransız marka Citroën’in 2020 yılında 6 elektrikli modeli için yapacağı iletişimlerde kullanacak.

 

İlginizi Çekebilir: Elektrik Gücü Artık Devrede Citroen C4 Cactus’ün Yerini Alacak Modelin Geleceği Belli Oldu

 

Citroën, yeni marka imzasını ailenin amiral gemisinin şarj edilebilir hibrit versiyonu olan ve Kasım 2019 yılı Kasım ayından bu yana siparişe açık olan yeni Citroen C5 AIRCROSS SUV Hybrid modelinde kullanıyor.

Citroen C5 Aircross modelinin teknik özelliklerini, donanım paketlerini, resimlerini, videolarını ve kullanıcı yorumlarını incleyebilir, siz de kendi yorumlarınızı ekleyebilirsiniz. Ayrıca kampanyalar ve ödeme koşulları gibi detaylı bilgi için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement